Apartamento Completo 2 Quartos, Garagem, Piscina E Academia
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apartamento Completo 2 Quartos, Garagem, Piscina E Academia Juiz de Fora van 44 m² is binnen 17 minuten wandelafstand van het Museu Mariano Procópio gelegen en biedt een wellnesscentrum. Dit 2-slaapkamer appartement omvat wifi, samen met privé-autoparkeren voor gasten, die met de auto reizen.
Het appartement is op 3 km van Museu Ferroviário de Juiz de Fora te vinden. Museu do Crédito Real is bereikbaar binnen 2 km. Apartamento Completo 2 Quartos, Garagem, Piscina E Academia heeft een uitzich op de stad en ook een eersteklas ligging op 25 minuten wandelen van de Museu de Artes Murilo Mendes.
Het centraal gelegen appartement heeft 1 badkamer. Verder is er een apart toilet en een douche beschikbaar.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Apartamento Completo 2 Quartos, Garagem, Piscina E Academia een complete keuken met keukengerei. Een eettafel zijn voorzien voor een ultieme eetervaring. Churrascaria Giramundo met een aanbod van Zuid-Amerikaanse maaltijden is in de buurt van de accommodatie. Deze centraal gelegen accommodatie in Juiz de Fora biedt accommodatie op maar 5 km van de luchthaven Francisco Álvares de Assis.
- Locale bezienswaardigheiden
- Igreja Sao Vicente de Paulo1927 km
- Halfeld Park2096 km
- Salao do Reino das Testemunhas de Jeova2497 km
- Imperador Hill Belvedere1443 km
- Monumento da Segunda Guerra Mundial2228 km
- Praça Doutor João Penido2452 km
- Museu de Artes Murilo Mendes2138 km
- Privilege1779 km
- Primeira Igreja Batista de Juiz de Fora2457 km
- Luchthavens
- Luchthaven Francisco Álvares de Assis11 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Fitnesscentrum
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Kleedruimte
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento Completo 2 Quartos, Garagem, Piscina E Academia?
De prijs van het boeken van Apartamento Completo 2 Quartos, Garagem, Piscina E Academia is $28. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apartamento Completo 2 Quartos, Garagem, Piscina E Academia?
Apartamento Completo 2 Quartos, Garagem, Piscina E Academia heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Francisco Álvares de Assis van Apartamento Completo 2 Quartos, Garagem, Piscina E Academia?
Er is een 5 km afstand tussen de luchthaven Francisco Álvares de Assis en Apartamento Completo 2 Quartos, Garagem, Piscina E Academia. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Apartamento Completo 2 Quartos, Garagem, Piscina E Academia?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Apartamento Completo 2 Quartos, Garagem, Piscina E Academia verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 44 vierkante meters.